Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L
Відео 1Фото 21 |
Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L |
|
Управління за допомогою мобільного додатку або через голосового асистента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Smart Air Fryer Frytkownica Beztłuszczowa Biały 65 l BHR7358EU | 438 zł |
Beztłuszczowa Xiaomi Smart Air Fryer 6.5 L biały AGDM-FRY-XIA-013 | 438 zł |
Frytkownica beztłuszczowa XIAOMI Mi Smart MAF10 Air Fryer (Wi-Fi) | 600 zł |
Xiaomi Mi Smart 6,5l 1800W 6,5l Aplikacja mobilna | 459 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фритюрниці Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L:
- Решітка для гриля