Фен Philips Advanced BHD274 (BHD274/00)
Відео 2Фото 10 |
Philips Advanced BHD274 |
|
Фен від відомої і перевіреної часом торгової марки Philips має досить високу потужність 2200 Вт і оснащений АС мотором, розробленим для професійного використання. Швидкість повітряного потоку досягає 130 км/год, а вдале поєднання потужності і швидкості допоможе скоротити час сушіння і полегшити процес укладання. Крім того, є генератор, який виділяє в два рази більше негативно заряджених іонів в порівнянні зі звичайними іонізаторами.
Вони сприяють закриттю волосяних лусочок, знімають статичну електрику і роблять волосся більш гладкими і блискучими. Philips Advanced BHD274 дозволяє окремо налаштовувати температуру і потужність, підбираючи оптимальні настройки залежно від свого типу волосся, але справжньою знахідкою стане режим ThermoProtect. Він видає потужний повітряний потік при щадить температурі, щоб захистити волосся від перегріву і зробити сушку максимально дбайливою. Також передбачений холодний обдув для фіксації отриманого результату. Комплектується фен 9-міліметрової насадкою-концентратором і дифузором, який допоможе перетворити хвилясте волосся в красиві локони і додасть їм додатковий об'єм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Advanced BHD274
Усі ціни 6 →Philips Suszarka do w?osów DryCare Pro BHD274/00 - 2200 W | 228 zł |
Philips Suszarka do włosów PHILIPS BHD 274/00 | 202 zł |
Suszarka do włosów PHILIPS BHD274 PRO dyfuzor koncentrator Thermoprotect | 196 zł |
Suszarka Philips BHD274/00 | 198 zł |
Suszarka Do Włosów Philips Bhd | 198 zł |
Suszarka do włosów PHILIPS BHD 274/00 | 212 zł |