Фен Philips 5000 Series BHD538 (BHD538/30)
Фото 10 |
Philips 5000 Series BHD538 рожевий чорний |
|
У фені представлена технологія ThermoShield для захисту волосся.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 5000 Series BHD538
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips 5000 Series Suszarka do włosów BHD538/30 BHD538/30 | 250 zł |
Suszarka PHILIPS BHD538/30 Thermoshield | 250 zł |
Philips Series 5000 ThermoShield BHD538/30 suszarka do włosów 1 szt. | 290 zł |
Philips 5000 Series - Suszarka do włosów - BHD538/30 | 250 zł |
Модификації Philips 5000 Series BHD538
Ціни на Philips 5000 Series BHD538 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHD530 | від 239 zł | 16 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHD538 | від 250 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →