Suszarka Philips 5000 Series BHD538 (BHD538/30)
Zdjęcia 10 |
Philips 5000 Series BHD538 czarny różowy |
|
Suszarka jest wyposażona w technologię ThermoShield, która chroni włosy.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 5000 Series BHD538
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka PHILIPS BHD538/30 Thermoshield | 250 zł |
Philips 5000 Series Suszarka do włosów BHD538/30 BHD538/30 | 250 zł |
Suszarka PHILIPS BHD538/30 Thermoshield | 250 zł |
Philips Series 5000 ThermoShield BHD538/30 suszarka do włosów 1 szt. | 289 zł |
Modyfikacje Philips 5000 Series BHD538
Ceny na Philips 5000 Series BHD538 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHD538 | od 250 zł | 5 oferty | ||
Philips 5000 Series BHD530 | od 239 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →