Suszarka do włosów Philips 3000 Series BHA310 (BHA310/00)
Zdjęcia 10 |
Philips 3000 Series BHA310 beżowy fioletowy |
|
Wielofunkcyjna szczotka do suszarki o mocy 800 W zapewnia delikatne suszenie i stylizację, oba procesy zachodzą jednocześnie, oszczędzając mnóstwo czasu. Model przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów i fryzur, gdyż wyposażony jest w cztery nasadki. Okrągła szczotka o średnicy 30 mm z wysuwanym włosiem działa jak lokówka i pomaga tworzyć ciasne, sprężyste loki. Okrągła szczotka o średnicy 38 mm nadaje się do tworzenia lekkich, naturalnych fal, zwłaszcza na długich włosach.
Zadaniem prostego grzebienia jest wyprostowanie niesfornych włosów. Nasadki koncentrującej używaj do regularnego suszenia włosów lub jako krok wstępny przed stylizacją. Pędzle posiadają ceramiczną powłokę z dodatkiem olejku arganowego, dzięki czemu zapewniają łatwy poślizg oraz dodają włosom blasku i jedwabistości. Philips 3000 Series BHA310 oferuje dwa tryby pracy z ustawieniami temperatury zasilania.
Zawiera tryb Care, który aktywuje niską optymalną temperaturę i mocny przepływ powietrza w celu szybkiego, ale delikatniejszego i delikatniejszego suszenia. Oprócz tych trybów dostępna jest także funkcja zimnego nadmuchu – zaleca się ją stosować do najdelikatniejszego suszenia osłabionych i zniszczonych włosów, a także do utrwalenia gotowej fryzury. Dodatkową opiekę zapewnia funkcja jonizacji. Urządzenie podczas pracy generuje ujemnie naładowane jony, które działają antystatycznie, pomagają zachować naturalne nawilżenie włosów i poprawić ich ogólną kondycję. Warto również dodać, że w zestawie znajduje się pętla do zawieszenia oraz przewód o długości 1,8 m z uchylną podstawą, która zapobiega plątaniu się.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips 3000 Series BHA310
Wszystkie ceny 8 →PHILIPS Lokówko-suszarka PHILIPS Seria 3000 BHA310/00 Złoto-beżowy | 229 zł |
Suszarko-lokówka Philips BHA310/00 | 200 zł |
Lokówko Suszarka Philips Z Jonizacją Do Włosów Termoszczotka Lokówka 800W | 229 zł |
Philips Series 3000 BHA310/00 lokówko-suszarka 1 szt. | 229 zł |
Philips BHA310/00 800W Jonizacja Zimny nawiew Średnica szczotki 30mm 38mm | 229 zł |
Modyfikacje Philips 3000 Series BHA310
Ceny na Philips 3000 Series BHA310 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHA310 | od 200 zł | 9 oferty | ||
Philips 3000 Series BHA313 | od 229 zł | 7 oferty |