Стайлер Philips 7000 Series BHS732 (BHS732/00)
Відео 1Фото 5 |
Philips 7000 Series BHS732 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 7000 Series BHS732
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Prostownica 7000 Series BHS732 - straightener - green metallic | 343 zł |
PHILIPS Prostownica Seria 7000 BHS732/00 8710103974161 | 382 zł |
Prostownica Philips BHS732/00 | 346 zł |
Philips, Prostownica Do Włosów Philips Bhs732/00 | 335 zł |
Prostownica do włosów PHILIPS BHS732/00 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 328 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Philips 7000 Series BHS732
Ціни на Philips 7000 Series BHS732 |
---|---|---|---|---|
Philips 7000 Series BHS732 | від 328 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 7000 Series BHS742 | від 349 zł | 6 пропозицій | ||
Philips 7000 Series BHS752 | від 329 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →