Prostownica Philips 8000 Series BHS838 (BHS838/00)
Zdjęcia 5 |
Philips 8000 Series BHS838 |
|
Styler Philips z serii 8000 to drogi, zaawansowany model z wieloma przydatnymi funkcjami i technologiami. Opracowując go, producent postawił nie tylko na wydajność działania, ale także na delikatne działanie na włosy. Główną cechą modelu jest technologia SenseIQ: aktywny cyfrowy czujnik mierzy temperaturę włosów ponad 20 000 razy podczas jednej sesji stylizacyjnej, a inteligentny system reguluje ciepło, aby zapobiec wysuszeniu włosów, zachowując ich naturalne nawilżenie i chroniąc je przed uszkodzeniami .
Do wyboru są 3 tryby w zależności od rodzaju włosów: szybki, normalny i delikatny. Jednocześnie technologia SenseIQ włącza się automatycznie i skanuje temperaturę we wszystkich trzech trybach. Ponadto Philips BHS838 z serii 8000 oferuje 14 ustawień temperatury w zakresie od 120 do 230 stopni. Sterowanie jest tak proste i intuicyjne, jak to tylko możliwe, ponieważ wszystkie wybrane ustawienia i ich zmiany są wyświetlane na wyświetlaczu.
Prostownica nagrzewa się w zaledwie 15 sekund i wyłącza się automatycznie po 30 minutach. System jonizacji Tetra Ionic uwalnia podczas stylizacji miliony ujemnie naładowanych jonów, które usuwają ładunek elektrostatyczny i sprawiają, że włosy stają się łatwiejsze w układaniu i jedwabiste. Cztery silne strumienie powietrza równomiernie rozprowadzają jony, nie tracąc ani jednej nici. Do zalet modelu zalicza się również długi 2-metrowy przewód z uchylną podstawą, która się nie skręca, przedłużone blaszki do chwytania szerszych pasm, pętelka do zawieszenia oraz dołączone do zestawu żaroodporne etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips 8000 Series BHS838
Wszystkie ceny 10 →Philips Seria 8000 BHS838/00 brosse soufflante et fer à lisser À Chaleur B | 589 zł |
PHILIPS Prostownica PHILIPS SenseIQ BHS838/00 Złoty | 499 zł |
Philips Prostownica Series 8000 BHS838 - straightener | 626 zł |
Philips SenseIQ BHS838/00 AGDM-PRO-PHI-062 | 589 zł |
Philips Inteligentna prostownica do włosów serii 8000 SenseIQ BHS838 BHS83 | 559 zł |