Suszarka Philips 3000 Series BHD302/30 (BHD302/30)
Zdjęcia 6 |
Philips 3000 Series BHD302/30 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 3000 Series BHD302/30
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Seria 3000 Suszarka do włosów z nasadką ThermoProtect BHD302/30 BH | 99 zł |
Suszarka PHILIPS BHD302/30 ThermoProtect | 99 zł |
Suszarka PHILIPS BHD302/30 ThermoProtect BHD302 30 | 99 zł |
Suszarka do włosów Philips ThermoProtect BHD302/30 | 89 zł |
Suszarka Philips Suszarka do włosów PHILIPS BHD 302/30 (BHD302/30) - AGDPH | 101 zł |
Suszarka Philips Suszarka do włosów PHILIPS BHD 302/30 (BHD302/30) - AGDPH | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →