Фен Philips 3000 Series BHD351/30
Відео 2Фото 6 |
Philips 3000 Series BHD351/30 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 3000 Series BHD351/30
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Suszarka do włosów 2100W BHD351/10 HPPHISUBHD35110 | 106 zł |
Suszarka do włosów Philips BHD351/10 | 111 zł |
Philips BHD3510/10 czarny AGDM-SUSZ-PHI-184 | 100 zł |
Suszarka PHILIPS BHD351/10 ThermoProtect | 100 zł |
Suszarka PHILIPS BHD351/10 ThermoProtect | 100 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Philips 3000 Series BHD351/30
Ціни на Philips 3000 Series BHD351/30 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | від 100 zł | 3 пропозиції | ||
Philips 3000 Series BHD341 | від 98 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD340 | від 86 zł | 17 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD360 | від 118 zł | 7 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | від 99 zł | 16 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD350 | від 95 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →