Фен-щітка ProfiCare PC-HAS 3011
Фото 11 |
ProfiCare PC-HAS 3011 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-HAS 3011
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarko-lokówka Proficare PC-HAS 3011 brązowy AGDM-SUSZ-PRCR-005 | 53 zł |
Suszarko-lokówka PROFICARE PC-HAS 3011 Brązowa | 53 zł |
PROFICARE Lokówko-suszarka PROFICARE PC-HAS 3011 BIAŁA | 64 zł |
Lokówko-suszarka PROFICARE PC-HAS 3011 BIAŁA | 79 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →