Фен Philips 9000 Series BHD829 (BHD829/00)
Фото 9 |
Philips 9000 Series BHD829 |
|
Фен із серії Philips 9000 Series відноситься до високого цінового сегменту, але при цьому є сучасним пристроєм з фірмовими технологіями, автоматичними режимами, гарною комплектацією, а також стильним дизайном. Головною особливістю моделі став, за словами виробника, індивідуальний підхід до волосся, що забезпечує технологія SenseIQ. Простіше кажучи це спеціальний інфрачервоний датчик, який понад 12 тисяч разів за сеанс вимірює температуру волосся.
Причому не температуру потік повітря, а саме волосся. Датчик розпізнає навіть невеликі зміни в нагріванні і регулює температуру для того, щоб запобігти пошкодженню та пересушуванню волосся, а також зберегти їх природну вологу. Потужність 1800 Вт та інноваційна конструкція Philips 9000 Series BHD829 забезпечують потужніший потік повітря і скорочують час, витрачений на сушіння. Ще однією фішкою моделі стали зручні налаштування.
Доступно кілька інтелектуальних програм: режим "Швидкий" для швидкого сушіння, "Бережний" для максимального комфорту та "Ручний" режим для самостійного підбору параметрів. В останньому випадку можна вибрати оптимальні налаштування з трьох режимів потужності та трьох температурних режимів, які регулюються незалежно один від одного. Крім цього, при підключенні насадок автоматично встановлюється одна з відповідних програм: "Укладання", "Завивка" та "Масаж".
Після закінчення укладання використовуйте режим холодного обдування для фіксації результату. У комплектацію фена входять 4 насадки: вузький 7-міліметровий концентратор для ідеально точного укладання при сушінні волосся, дифузор для надання об'єму і укладання кучерявого волосся, спеціальна насадка для сушіння, яка забезпечує більш концентрований і потужний потік повітря, і розслаблююча насадка-масажери з м'якими. щетинками та дбайливим нагріванням, що стимулює кровотік. Також варто відзначити систему іонізації, яка подбає про здоров'я волосся. Негативно заряджені іони усувають статичну електрику, приводять у тонус волосся та шкіру голови, а також розгладжують волосяні кутикули та насичують волосся вологою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 9000 Series BHD829
Усі ціни 6 →PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS BHD829/00 SENSEIQ Kremowy | 899 zł |
Philips Inteligentna suszarka do włosów SenseIQ serii 9000 BHD829 BHD829/0 | 1 119 zł |
Suszarka PHILIPS SenselQ BHD829/00 BHD829 00 | 955 zł |
Suszarka Philips HAIR DRYER BHD829/00 PHILIPS PCIP | 1 172 zł |
Suszarka do włosów Philips SenseIQ BHD829/00 | 1 297 zł |
Philips Seria 9000 - Suszarka z technologią SenseIQ - BHD829/00 | 1 119 zł |