Suszarka Philips 9000 Series BHD829 (BHD829/00)
Zdjęcia 9 |
Philips 9000 Series BHD829 |
|
Suszarka do włosów Philips z serii 9000 należy do wysokiego segmentu cenowego, ale jednocześnie jest to zaawansowane urządzenie z autorskimi technologiami, trybami automatycznymi, dobrym wyposażeniem i stylowym wyglądem. Główną cechą modelu było, zdaniem producenta, indywidualne podejście do włosów, które zapewnia technologia SenseIQ. Mówiąc najprościej, jest to specjalny czujnik podczerwieni, który mierzy temperaturę włosów ponad 12 tysięcy razy na sesję.
I nie temperatura przepływu powietrza, ale temperatura włosów. Czujnik wykrywa nawet niewielkie zmiany temperatury i dostosowuje temperaturę, aby zapobiec uszkodzeniu i wysuszeniu włosów, a także zachować ich naturalne nawilżenie. Dzięki mocy 1800 W i innowacyjnej konstrukcji urządzenie Philips BHD829 z serii 9000 zapewnia większy przepływ powietrza i skraca czas suszenia. Kolejną cechą modelu są wygodne ustawienia.
Dostępnych jest kilka inteligentnych programów: tryb „Szybki” do szybkiego suszenia, tryb „Delikatny” dla maksymalnego komfortu oraz tryb „Ręczny” do niezależnego doboru parametrów. W tym drugim przypadku optymalne ustawienia można wybrać spośród trzech trybów mocy i trzech trybów temperatury, które regulowane są niezależnie od siebie. Dodatkowo po podłączeniu nasadek automatycznie instalowany jest jeden z odpowiednich programów: „Stylizacja”, „Curling” i „Masaż”.
Po zakończeniu stylizacji użyj trybu zimnego nawiewu, aby utrwalić efekt. Do suszarki do włosów dołączone są 4 nasadki: wąski koncentrator 7 mm umożliwiający idealnie precyzyjną stylizację podczas suszenia włosów, dyfuzor do dodawania objętości i stylizacji kręconych włosów, specjalna nasadka susząca zapewniająca bardziej skoncentrowany i mocny przepływ powietrza oraz relaksująca nasadka masująca z miękkim, wibrującym włosiem i delikatnym ogrzewaniem, które stymuluje przepływ krwi. Warto zwrócić także uwagę na system jonizacji, który zadba o zdrowie włosów. Ujemnie naładowane jony eliminują elektryczność statyczną, tonizują włosy i skórę głowy, wygładzają łuski włosów i nasycają je wilgocią.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips 9000 Series BHD829
Wszystkie ceny 7 →PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS BHD829/00 SENSEIQ Kremowy | 899 zł |
Philips Inteligentna suszarka do włosów SenseIQ serii 9000 BHD829 BHD829/0 | 1 119 zł |
Suszarka PHILIPS SenselQ BHD829/00 BHD829 00 | 955 zł |
Suszarka Philips HAIR DRYER BHD829/00 PHILIPS PCIP | 1 172 zł |
Suszarka do włosów Philips SenseIQ BHD829/00 | 1 297 zł |
Philips SenseIQ BHD829/00 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 1800W 3 prędkości | 999 zł |
Philips Seria 9000 - Suszarka z technologią SenseIQ - BHD829/00 | 1 119 zł |