Suszarka Philips 3000 Series BHD350 (BHD350/10)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Philips 3000 Series BHD350 |
|
Suszarka do włosów o uroczym designie, która natychmiast przyciąga wzrok matowym czarnym korpusem z harmonijnymi beżowymi akcentami. Ale Philips tak naprawdę nie skupia się na wyglądzie, ale wciąż podkreśla możliwości urządzenia. Model ma moc 2100 W i zapewnia wystarczająco silny przepływ powietrza, aby szybko i skutecznie schnąć. A system jonizacji generuje do 20 milionów jonów ujemnych, zapobiegając elektryzowaniu i sprawiając, że włosy stają się gładsze, łatwiejsze w układaniu i lśniące.
Prawdziwą atrakcją Philips 3000 Series BHD350 jest wyjątkowa nasadka ThermoProtect o specjalnej konstrukcji, która łączy ciepłe i zimne powietrze. W efekcie temperatura spada o 15 stopni, suszenie pozostaje tak samo szybko, ale staje się łagodniejsze dla włosów. Dodatkowo w zakresie dostawy znajduje się wąski koncentrator do tworzenia ukierunkowanego przepływu powietrza do poszczególnych pasm. Suszarka oferuje kilka ustawień mocy i temperatury, osobny przycisk do włączania nadmuchu zimnego powietrza oraz przewód o długości 1,8 m z zawieszką.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips 3000 Series BHD350
Wszystkie ceny 9 →Philips BHD350/10 suszarka do włosów Essential BHD350/10 2100 W 8710103959 | 96 zł |
PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS Series 3000 BHD350/10 Czarno-beżowy | 140 zł |
Suszarka Do Włosów Philips BHD350/10 + masażer | 119 zł |
Philips Seria 3000 Suszarka do włosów z nasadką ThermoProtect BHD350/10 BH | 119 zł |
Suszarka do włosów PHILIPS 2100W BHD350/10 Różowo-czarny | 143 zł |
Modyfikacje Philips 3000 Series BHD350
Ceny na Philips 3000 Series BHD350 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | od 66 zł | 5 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD341 | od 98 zł | 10 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD350 | od 96 zł | 10 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | od 100 zł | 17 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD340 | od 86 zł | 19 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD360 | od 98 zł | 8 oferty |