Prostownica Philips 5000 Series BHS510 (BHS510/00)
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Philips 5000 Series BHS510 |
|
Powłoka ceramiczna z olejkiem arganowym. Szybkie nagrzewanie. ThermoShield do kontroli ciepła.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 5000 Series BHS510
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prostownica do włosów Philips z serii 5000 z technologią ThermoShield w ko | 172 zł |
PHILIPS Prostownica do włosów PHILIPS BHS510/00 SERIA 5000 Czarny | 219 zł |
PHILIPS Seria 5000 BHS510/00 | 209 zł |
Prostownica PHILIPS BHS510/00 | 219 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 5000 Series BHS510
Ceny na Philips 5000 Series BHS510 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHS530 | od 250 zł | 17 oferty | ||
Philips 5000 Series BHS520 | od 153 zł | 19 oferty | ||
Philips 5000 Series BHS510 | od 172 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →