Suszarka Philips 3000 Series BHD340 (BHD340/10)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Philips 3000 Series BHD340 |
|
Niedroga suszarka do włosów firmy Philips ma dość wysoką moc 2100 W, aby zapewnić intensywny przepływ powietrza i zaoszczędzić czas na suszenie włosów. Jednak główną atrakcją modelu jest nadal specjalna dysza ThermoProtect, która dzięki unikalnej konstrukcji miesza ciepłe i zimne powietrze. Dzięki temu suszenie staje się łagodniejsze, ale nie mniej skuteczne. Ponadto opakowanie zawiera 14 mm dyszę koncentratora, która pomoże stworzyć ukierunkowany przepływ powietrza w celu wyrównania lub skręcenia pasm i stworzenia objętości korzenia.
Philips 3000 BHD340 ma trzy tryby, które łączą ustawienia temperatury i prędkości, dzięki czemu możesz znaleźć optymalne ustawienia dla swojego rodzaju włosów i pożądanego rezultatu. A ostatnim akcentem w tworzeniu wizerunku będzie zimny nawiew powietrza, który zabezpieczy stylizację. Przewód do suszarki ma standardową długość 1,8 m, ale dla wygodniejszego przechowywania znajduje się pętla do zawieszania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips 3000 Series BHD340
Wszystkie ceny 16 →Philips 3000 serii BHD340/10 | 100 zł |
PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS Series 3000 BHD340/10 Granatowy | 90 zł |
Philips Suszarka do włosów 2100W BHD340/10 HPPHISUBHD34010 | 88 zł |
Suszarka do włosów Philips Seria 3000 BHD340/10 | 102 zł |
Philips BHD340/10 AGDM-SUSZ-PHI-179 | 93 zł |
Modyfikacje Philips 3000 Series BHD340
Ceny na Philips 3000 Series BHD340 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | od 102 zł | 4 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD341 | od 98 zł | 11 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD350 | od 95 zł | 12 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | od 99 zł | 20 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD340 | od 86 zł | 19 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD360 | od 99 zł | 9 oferty |