Suszarka GA.MA IQ2 Perfetto
Zdjęcia 12 |
GA.MA IQ2 Perfetto |
|
Suszarka jest wyposażona w technologię Auto-Clean, która gwarantuje dokładne oczyszczenie filtra poprzez usunięcie wszelkich cząstek pozostających na filtrze.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GA.MA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GA.MA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GA.MA IQ2 Perfetto
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gama Włochy Profesjonalna suszarka do włosów iQ2 Funkcja turbo technologia | 1 401 zł |
Suszarka do włosów Gama IQ2 PH6075.PK Rose Gold | 1 238 zł |
GA.MA iq 2 perfetto Suszarka do włosów z ozonem i dyfuzorem 2000w czarna | 1 246 zł |
Suszarka IQ-2 Perfetto GA.MA Najlżejsza, profesjonalna suszarka na świecie | 1 257 zł |
GA.MA IQ Perfetto 2, super lekka suszarka (294g), czarna, 2000W | 1 250 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →