Фен GA.MA IQ2 Perfetto
Фото 12 |
GA.MA IQ2 Perfetto |
|
У фені представлена технологія Auto-Clean, яка гарантує глибоке очищення фільтра шляхом видалення будь-яких частинок, що залишилися на фільтрі.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GA.MA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GA.MA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GA.MA IQ2 Perfetto
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gama Włochy Profesjonalna suszarka do włosów iQ2 Funkcja turbo technologia | 1 401 zł |
Suszarka do włosów Gama IQ2 PH6075.PK Rose Gold | 1 238 zł |
GA.MA iq 2 perfetto Suszarka do włosów z ozonem i dyfuzorem 2000w czarna | 1 246 zł |
Suszarka IQ-2 Perfetto GA.MA Najlżejsza, profesjonalna suszarka na świecie | 1 257 zł |
GA.MA IQ Perfetto 2, super lekka suszarka (294g), czarna, 2000W | 1 250 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →