Suszarka Philips 5000 Series BHD500 (BHD500/00)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Philips 5000 Series BHD500 |
|
Suszarka jest wyposażona w technologię ThermoShield, która chroni włosy.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 5000 Series BHD500
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka do włosów Philips z serii 5000 z technologią ThermoShield 3 ustaw | 129 zł |
PHILIPS Suszarka do włosów PHILIPS BHD500/00 Seria 5000 Biały | 129 zł |
Philips Suszarka do w?osów 5000 Series - 2100 W | 184 zł |
PHILIPS SERIA 5000 BHD500/00 | 119 zł |
Suszarka PHILIPS BHD500/00 Thermoshield | 129 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 5000 Series BHD500
Ceny na Philips 5000 Series BHD500 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHD500 | od 119 zł | 14 oferty | ||
Philips 5000 Series BHD501 | od 149 zł | 11 oferty | ||
Philips 5000 Series BHD504 | od 169 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →