Suszarka ETA Fenite 7320 90020 (ETA732090020)
Zdjęcia 6 |
ETA Fenite 7320 90020 |
|
W skład zestawu wchodzi szczotka do włosów, woreczek, 2 spinki do włosów, koncentrator oraz dyfuzor.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Fenite 7320 90020
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Suszarka do włosów Fenite I Black Edition I składana 2200 W funkcja jo | 335 zł |
Zestaw prezentowy do pielęgnacji włosów ETA Fenite 732090020 | 149 zł |
Eta Zestaw prezentowy do pielęgnacji włosów ETA Fenite 732090020 | 149 zł |
Zestaw Prezentowy Do Pielęgnacji Włosów Eta Fenite 732090020 | 159 zł |
Zestaw do pielęgnacji ETA Fenité 7320 90020 Czarna | 181 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →