Lokówka ETA Fenite 9337 90000 (ETA933790000)
Zdjęcia 12 |
ETA Fenite 9337 90000 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Fenite 9337 90000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Fenite żelazko do falowania 160-210C regulowany trzpień środkowy eleme | 274 zł |
Lokówka ETA Fenite 933790000 | 149 zł |
Eta Lokówka do włosów ETA Fenité ETA933790000 | 149 zł |
Falownica Lokówka do włosów ETA Fenité ETA933790000 | 149 zł |
Lokówka ETA Fenite 933790000 | 149 zł |
Lokówka - fale włosów ETA Fenité 9337 90000 Czarna | 234 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →