Suszarka do włosów ETA Fenite 0328 90030 (ETA032890030)
Zdjęcia 8 |
ETA Fenite 0328 90030 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Fenite 0328 90030
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030 | 60 zł |
ETA Fenité 0328 90030 lokówka na gorące powietrze 1 szt. | 77 zł |
Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030 | 60 zł |
Lokówko-suszarka Eta Fenite 032890030 | 79 zł |
Styler ETA Fenité 0328 90030 Biała | 94 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →