Фен-щітка Esperanza Nefertiti
Esperanza Nefertiti |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza Nefertiti
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Esperanza LOKÓWKO-SUSZARKA DO WŁOSÓW NEFERTITI CZARNA HPESPSLEBL0001K | 32 zł |
Esperanza Nefertiti EBL001K czarny AGDM-SUSZ-ESP-007 | 36 zł |
Esperanza LOKÓWKO-SUSZARKA DO WLOSÓW NEFERTITI BIAŁA 38506 | 37 zł |
Esperanza Suszarko-lokówka do włosów Esperanza Nefertiti EBL001W (400W; ko | 43 zł |
Suszarko-lokówka do włosów Esperanza Nefertiti EBL001K (400W; kolor czarny | 60 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →