Фен Rowenta Powerline Karl Lagerfeld CV591L (CV591LF0)
Фото 9 |
Rowenta Powerline Karl Lagerfeld CV591L |
|
Фен розроблений у співпраці компанії Rowenta та знаменитого дизайнера Карла Лагерфельда. Він входить до колекції пристроїв преміум-класу, виконаний у класичному чорному стилі та має фірмовий малюнок Karl Lagerfeld на корпусі. Незважаючи на це, модель відрізняється досить доступною ціною. Фен оснащений DC мотором постійного струму, а його потужність досягає 2100 Вт, забезпечуючи швидке та ефективне сушіння волосся.
Великий плюс у тому, що налаштування регулюються незалежно один від одного: всього доступно 3 температурні режими та 2 режими потужності. Це дає користувачеві можливість самостійно підбирати оптимальні параметри залежно від типу та особливостей волосся. Також є режим холодного обдування, який допоможе закріпити укладання. Для дбайливого впливу Rowenta Powerline Karl Lagerfeld CV591L доповнено іонізатором.
Негативно заряджені іони запобігають електризації, роблять волосся більш гладким, слухняним і шовковистим. Для створення зачісок та укладання в комплектацію входять дві насадки. 11-міліметровий концентратор створює спрямований потік повітря, допомагає додати прикореневий об'єм та випрямити пасма. А насадка-дифузор стане в нагоді власницям кучерявого волосся: завдяки їй ви зможете створити чіткі кучері з прикореневим об'ємом. Крім цього, фен має шнур довжиною 1.8 м, петлю для підвішування і знімну решітку, що значно полегшує чищення пристрою від волосся, що потрапило всередину і заплуталося.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Купити Rowenta Powerline Karl Lagerfeld CV591L
Rowenta CV591LF0 Karl Lagerfeld Powerline CV591L x Karl Lagerfeld Powerlin | 162 zł |
Suszarka Rowenta CV591L | 128 zł |
Rowenta Karl Lagerfeld Powerline 3 CV591LF0 suszarka do włosów | 140 zł |
Suszarka Do Włosów Rowenta Powerline X Karl Lagerfeld Cv591L 2100W | 136 zł |
Rowenta Cv591lf0 Hair Dryer Posrebrzany | 123 zł |