Фен Rowenta Ultimate Experience CV9920 (CV9920F0)
Відео 1Фото 9 |
Rowenta Ultimate Experience CV9920 |
|
Фен преміумкласу зі стильним дизайном та сучасним оснащенням для досягнення професійних результатів. В першу чергу компанія Rowenta чудово попрацювала над зовнішнім виглядом приладу: з'єднання чорного матового корпусу та золотистих вставок виглядає дорого і одразу виділяє модель на тлі конкурентів. Але, крім цього, фен ще й дуже легкий – всього 385 г, тому він буде зручним навіть за тривалого використання.
Усередині встановлений безщітковий мотор Nano, який відрізняється тривалим терміном служби та забезпечує стабільно потужний повітряний потік для швидкого, але дбайливого сушіння волосся. Доступно три режими температури та стільки ж швидкісних режимів, які регулюються окремо та дають можливість підібрати оптимальну комбінацію, враховуючи тип та особливості волосся. На додаток Rowenta Ultimate Experience CV9920 пропонує холодне обдування, яке найчастіше використовується для фіксації укладання.
Виробник реалізував технологію Air-To-Care з поєднанням позитивно та негативно заряджених іонів для здоров'я, краси та блиску волосся. Також користувачі оцінять професійну комплектацію розширення можливостей фена. До неї входять вузький 5-міліметровий концентратор для прямого волосся, 9-міліметровий концентратор для об'ємних зачісок та дифузор для моделювання тугих, чітко виражених локонів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Купити Rowenta Ultimate Experience CV9920
Усі ціни 8 →ROWENTA Maestria Ultimate Experience Suszarka do włosów Wysoka wydajność 2 | 856 zł |
Suszarka ROWENTA Maestra Ultimate Experience CV9920F0 | 650 zł |
Rowenta Maestria Ultimate Experience CV9920F0 suszarka do włosów | 823 zł |