Suszarka do włosów ETA Rosalia 0328 90000 (ETA032890000)
Zdjęcia 5 |
ETA Rosalia 0328 90000 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Rosalia 0328 90000
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarko-lokówka ETA Rosalia - fioletowa AGDM-SUSZ-ETA-001 | 69 zł |
Suszarko-lokówka ETA Rosalia 032890000 Fioletowy | 69 zł |
Eta Lokówko-suszarka ETA Rosalia ETA032890000 | 69 zł |
SUSZARKO-LOKÓWKA DO WŁOSÓW ETA ROSALIA 2 SZCZOTKI | 54 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →