Prostownica ETA Fenite 9336 90000 (ETA933690000)
Zdjęcia 6 |
ETA Fenite 9336 90000 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Fenite 9336 90000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Fenite ETA933690000 | 120 zł |
Prostownica ETA Fenite LCD 933690000 | 99 zł |
Prostownica Eta Fenité 9336 90000 | 99 zł |
Eta Prostownica ETA Fenite LCD 933690000 | 99 zł |
ETA Fenite LCD 933690000 45W | 120 zł |
Prostownica ETA Fenite LCD 933690000 | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →