Lokówka BaByliss PRO Triple Barrel Waver BAB2269TTE
Wideo 1Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Triple Barrel Waver BAB2269TTE |
|
Potrójna lokówka renomowanej marki do pielęgnacji włosów BaByliss. Model idealnie nadaje się do tworzenia słynnych „fal Hollywood” i innych rodzajów loków. Wszystkie powierzchnie grzewcze urządzenia posiadają powłokę tytanową, co przemawia na korzyść trwałości i odporności urządzenia. Pokrycie zawiera również elementy turmalinu, który podczas nagrzewania wytwarza jony ujemne, a tym samym zmniejsza elektryzowanie się włosów.
Ponadto elementy grzejne są rozmieszczone równomiernie we wszystkich trzech bębnach lokówki, dzięki czemu wszystkie włosy są skręcone równie dobrze. BaByliss BAB2269TTE potrafi generować fale w 5 trybach temperatury (140 °C, 160 °C, 180 °C, 200 °C i 220 °C). Pozwala to dobrać optymalne ogrzewanie do pożądanej stylizacji. Trzonki lokówki mają różne średnice, co pozwala na tworzenie gładkich i jednolitych fal na całej długości. Ochronę przed przegrzaniem zapewnia funkcja automatycznego wyłączania. Gumowana rączka ułatwia pracę z lokówką, nie pozwala jej ślizgać się nawet w mokrych dłoniach. Na korpusie urządzenia znajdują się dwa czujniki światła, które wskazują gotowość urządzenia do pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Triple Barrel Waver BAB2269TTE
Wszystkie ceny 13 →BabylissPro Triple Barrel Waver żelazko fryzjerskie S9141858 | 367 zł |
Babyliss Lokówka Babyliss BAB2269TTE ( 110W ; kolor czarny ) | 290 zł |
BaByliss PRO Triple barrel waver | 383 zł |
Lokówka BaByliss BAB2269TTE | 261 zł |
Babyliss Pro BAB2269TTE tytanowa falownica loki | 264 zł |