Suszarka BaByliss PRO Veneziano-HQ BAB6960IE
Zdjęcia 3 |
BaByliss PRO Veneziano-HQ BAB6960IE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Veneziano-HQ BAB6960IE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka do wosów ionic Veneziano HQ 2200W czarna Babyliss Pr BAB6960IE | 366 zł |
BABYLISS PRO VENEZIANO HQ CZARNA BAB6960IE | 312 zł |
BaByliss PRO Veneziano-HQ Ionic Ultra-Long suszarka do włosów Black | 361 zł |
Babyliss Pro Suszarka Do Włosów Veneziano Hq Bab6960Ie, 2200W | 339 zł |
BaByliss Pro HQ Veneziano, suszarka do włosów, 2200W, BAB6960IE | 366 zł |
BaByliss Pro Suszarka VENEZIANO-HQ 2200W BAB6960IE | 331 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →