Suszarka do włosów BaByliss Hydro Fusion AS774E
Wideo 2Zdjęcia 12 |
BaByliss Hydro Fusion AS774E |
|
Szczotka do suszarki znanego producenta BaByliss znacznie oszczędza czas poświęcony na suszenie i stylizację włosów, gdyż realizuje oba te procesy jednocześnie. Jest to także urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 z dobrym zestawem akcesoriów, który obejmuje 4 różne przystawki. Owalna szczoteczka o średnicy 55 mm pomoże podkręcić końcówki i stworzyć naturalne loki. Koncentrator przeznaczony jest do regularnego suszenia włosów, a dwie szczotki (prosta i lekko zaokrąglona) służą do prostowania.
Dzięki temu tylko jedna stylizacja może pełnić funkcje suszarki, lokówki i prostownicy. Moc BaByliss Hydro Fusion AS774E wynosi 1000 W. O zdrowie włosów zadba system dual-ion. Uwalnia jony dodatnie i ujemne, które nawilżają, eliminują puszenie i sprawiają, że włosy stają się gładsze i bardziej jedwabiste. Sterowanie modelem jest dość proste: istnieją dwa tryby pracy, które łączą ustawienia temperatury i mocy, a także oddzielny przepływ zimnego powietrza. Często wykorzystuje się go do najdelikatniejszego suszenia oraz do utrwalenia gotowej stylizacji jako wykończenia. Szczotkę suszarki do włosów wyposażono także w dość długi (2,5 m) przewód z przegubową podstawą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss Hydro Fusion AS774E
Wszystkie ceny 9 →Suszarko-lokówka BABYLISS Hydro Fusion AS774E | 290 zł |
BaByliss AS774E Szczotki modelujące | 379 zł |
Suszarko-lokówka BABYLISS Hydro Fusion AS774E | 290 zł |
BaByliss Hydro Fusion Smooth & Shape Suszarko-lokówka 1 szt. | 360 zł |
BaByliss Hydro Fusion Smooth & Shape | 243 zł |