Lokówka BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE |
|
Prosty w obsłudze model z termostatem mechanicznym popularnej francuskiej marki BaByliss. Przede wszystkim to narzędzie jest przeznaczone do szybkiego kręcenia włosów. Średnica powierzchni roboczej wynosi 25 mm. Urządzenie działa z mocą 65 W. Wysokiej jakości tytanowo-turmalinowa pokrycie elementu grzejnego chroni włosy z efektem antystatycznym. Po stylizacji włosy pozostają gładkie, a fryzura utrzymuje się stosunkowo długo.
Dla wygody szczypce są wyposażone w metalową podporę. Urządzenie działa w zakresie temperatur od 135 do 200 stopni, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego rodzaju włosów. Lokówka BaByliss BAB2173TTE jest wygodna i łatwa w użyciu, z jej pomocą możesz codziennie tworzyć fryzury z lokami bez obawy o uszkodzenie włosów. A funkcja jonizacji zapewnia im dodatkową ochronę podczas procesu kręcenia, dzięki czemu włosy zachowują naturalną elastyczność, nie puszą się i zyskują zdrowy połysk. Izolowana rękojeść niezawodnie chroni dłonie przed przegrzaniem i oparzeniami. Obrotowy przewód o długości 2,7 m zapewnia dodatkową wygodę podczas pracy z lokówką.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE
BABYLISS PRO LOKÓWKA TYTANOWA 24 mm TTE BAB2173TTE | 170 zł |
BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE lokówka do włosów (BAB2173TTE) 1 szt. | 197 zł |
Babyliss PRO Lokówka Dial-a-Heat 25mm | 225 zł |
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE | od 178 zł | 9 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE | od 170 zł | 4 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE | od 169 zł | 10 oferty |