Lokówka Hot Tools Black Gold Digital Salon 32 mm
Zdjęcia 7 |
Hot Tools Black Gold Digital Salon 32 mm 32 mm38 mm |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hot Tools 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hot Tools.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hot Tools Black Gold Digital Salon 32 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hot Tools Curling Iron 32 mm | 163 zł |
Hot tools black gold digital Lokówka do włosów 32mm | 350 zł |
Hot Tools Black Gold Digital, lokówka, 32mm | 339 zł |
Modyfikacje Hot Tools Black Gold Digital Salon 32 mm
Ceny na Hot Tools Black Gold Digital Salon 32 mm |
---|---|---|---|---|
Hot Tools Black Gold Digital Salon 32 mm | od 163 zł | 3 oferty | ||
Hot Tools Black Gold Digital Salon 38 mm | od 339 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →