Lokówka BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE
Zdjęcia 3 |
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE
Wszystkie ceny 8 →Babyliss Pro Advanced Curl Lokówka Czarny 25mm 3030050134629 | 319 zł |
BaByliss Pro Advanced Curl 25 mm Lokówki Damski | 280 zł |
Babyliss Pro Lokówka Titanium Diamond 25mm BAB2473 | 258 zł |
BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long lokówka do długich włosów BAB2473 | 310 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Advanced Curl 25 mm 2 1 Stk. | 242 zł |
30 ustawień temperatury
Jedną z głównych cech modelu jest obecność 30 trybów temperatury - od 135 do 220 stopni! Oznacza to, że możesz wybrać najbardziej optymalne ogrzewanie dla swojego rodzaju włosów: niska temperatura - dla cienkich i słabych, wysoka - dla najbardziej niesfornych. Jest to szczególnie ważne, jeśli lokówka jest używana w salonie, a nie w domu, ponieważ wszystkie urządzenia do stylizacji BaByliss są pozycjonowane jako profesjonalne. Ale taka liczba trybów powoduje również pewne niedogodności. Mówiąc dokładniej, regulator temperatury, wykonany w postaci małego koła, jest niewygodny. Nie nosi oznaczenia temperatury, ale numer seryjny trybu (np. 1, 5, 10), natomiast jego zgodność z temperaturą można znaleźć tylko w instrukcji. Ponadto koło można łatwo uderzyć podczas użytkowania, przypadkowo zmieniając ustawienia.
Pokryte tytanem
Lokówka jest przeznaczona do długotrwałego użytkowania, ponieważ w powłoce zastosowano wytrzymały tytan z zawartością pyłu diamentowego - Titanium Diamond. Jest odporny na wysokie temperatury i zużycie, a także może być stosowany ze wszystkimi chemikaliami. Znowu jest to ważne dla profesjonalistów, ponieważ urządzenie można stosować po każdym zabiegu, w tym po zabiegu keratynowym. Dodatkowym plusem jest powiększona o 60% powierzchnia robocza. Jego średnica wynosi 25 mm, a długość 19 cm, więc wygodnie będzie pracować z długimi włosami za pomocą takiej lokówki, aby tworzyć elastyczne loki od nasady aż po końce. Dla wygodniejszego uchwycenia pasm zapewniono klips.
Wygodny i bezpieczny
Konstrukcja modelu jest jak najbardziej ergonomiczna: jest lampka kontrolna zasilania, a przewód ma nie tylko uchylną podstawę, ale także dobrą długość - 2,7 m. Chociaż nie ma pętli do zawieszenia, w zestawie znajduje się podgrzewacz -odporna mata pokryciowa, która pozwala na przechowywanie urządzenia i chroni powierzchnię przed nagrzaniem urządzenia podczas pracy. Dodano do niej rękawiczkę, choć końcówka jest odporna na ciepło, a także chroni palce przed poparzeniem. Dodatkowo po 72 minutach ciągłej pracy aktywuje się funkcja automatycznego wyłączania - odpowiada ona za bezpieczeństwo i zwiększa żywotność samego urządzenia.
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE | od 250 zł | 10 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2472TDE | od 289 zł | 8 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE | od 242 zł | 9 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2474TDE | od 265 zł | 8 oferty |