Suszarka BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE biały czarny |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss maszynka do strzyżenia włosów Cut Definer BAB6970WIE | 466 zł |
Suszarka Babyliss Pro Bab6970Wie | 306 zł |
BABYLISS SUSZARKA CARUSO HQ 2400W BAB6970 BIAŁA | 262 zł |
Babyliss Suszarka do włosów BABYLISS BAB6970WIE | 337 zł |
BaByliss PRO Caruso-HQ Ionic suszarka do włosów 1 szt. | 358 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE
Ceny na BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE | od 262 zł | 13 oferty | ||
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE | od 296 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →