Prostownica BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE
Zdjęcia 3 |
BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE |
|
Płyty pokryte są nową technologią EP (5.0). Przycisk do blokowania płytek na korpusie.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Pro 2658 nano-tytanowe żelazo | 319 zł |
BaByliss Karbownica PRO Crimping Iron 38 mm | 324 zł |
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2658EPCE karbownica do włosów | 282 zł |
Babyliss Pro Bab2658Epce Karbownica 38Mm | 259 zł |
Babyliss PRO Karbownica Dial-a-Heat 38mm | 305 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →