Stylizator BaByliss PRO Dry & Straighten BAB2073EPE
Zdjęcia 5 |
BaByliss PRO Dry & Straighten BAB2073EPE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Dry & Straighten BAB2073EPE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Pro Babyliss Pro Prostownica do Włosów Srebrny 102619 | 439 zł |
Prostownica BABYLISS Dry&Straighten (BAB2073EPE) 38 MM | 425 zł |
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2073E prostownica do włosów 1 | 339 zł |
Babyliss Pro prostownica wet & dry BAB2073EPE | 390 zł |
Prostownica do włosów BABYLISS BAB2073EPE | 329 zł |
BaByliss PRO Dry&Straighten, prostownica na mokro, BAB2073EPE | 366 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →