Lokówka BaByliss C450E
Zdjęcia 6 |
BaByliss C450E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss C450E
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss C450E Lokówka do Włosów Różowy/Czarny 128 x 164 x 416 cm | 179 zł |
BABYLISS Lokówka BABYLISS C450E Czarno-różowy | 145 zł |
Lokówka BABYLISS Curling Tong C450E | 135 zł |
Lokówka Babyliss C450E 19 mm | 150 zł |
BaByliss C450E Lokówki | 199 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje BaByliss C450E
Ceny na BaByliss C450E |
---|---|---|---|---|
BaByliss C450E | od 119 zł | 24 oferty | ||
BaByliss C451E | od 127 zł | 12 oferty | ||
BaByliss C452E | od 144 zł | 14 oferty | ||
BaByliss C453E | od 145 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →