Suszarka BaByliss Digital 6000E
Zdjęcia 6 |
BaByliss Digital 6000E |
|
Firma BaByliss klasyfikuje swoją suszarkę do włosów profesjonalną, zatem można jej używać zarówno w domu, jak i w salonie. Główną cechą modelu jest bezszczotkowy silnik cyfrowy - jest lżejszy, mocniejszy i trwalszy w porównaniu do silników prądu przemiennego (silników prądu przemiennego). Według producenta żywotność wynosi do 10 000 godzin. Silnik ma moc 2200 W i wytwarza szybki przepływ powietrza z prędkością do 208 km/h, co znacznie skraca czas suszenia.
Jednocześnie osłabione i cienkie włosy nie są narażone na negatywne działanie wysokich temperatur, gdyż urządzenie utrzymuje optymalną temperaturę 70 stopni. Ale dzięki elastycznym ustawieniom BaByliss Digital 6000E nadaje się do każdego rodzaju włosów. Do dyspozycji są 2 tryby mocy, 2 ustawienia temperatury, tryb turbo dla najszybszego suszenia oraz zimne powietrze, które pomogą utrwalić gotową stylizację.
Funkcja jonizacji zadba o zdrowie włosów. Ujemnie naładowane jony, które uwalniają się podczas pracy suszarki, usuwają ładunki elektrostatyczne, dzięki czemu puszyste włosy stają się gładkie, lśniące i łatwe do układania. W modelu zastosowano dyfuzor oraz dwa koncentratory, w tym ultrawąski o grubości zaledwie 4 mm. Warto również zwrócić uwagę na chłodną obudowę z 4-warstwową izolacją, niewielką wagę suszarki do włosów (tylko 443 g) i obecność pętli do zawieszania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss Digital 6000E
Wszystkie ceny 17 →Babyliss 6000E Suszarka do Włosów Srebrny | 369 zł |
Babyliss Suszarka do w?osów Pro Digital - 2200 W | 371 zł |
BaByliss 6000E Suszarki do włosów | 719 zł |
BaByliss Pro Digital 6000E srebrny AGDM-SUSZ-BAB-032 | 399 zł |
Babyliss Suszarka do włosów BABYLISS 6000E | 461 zł |