Szczotka BaByliss PRO BAB288TTE
BaByliss PRO BAB288TTE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO BAB288TTE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Pro Szczotko-Lokówka 15Mm, Bab288Tte | 121 zł |
BaByliss PRO Hot Brush Titanium 15 mm | 179 zł |
BaByliss PRO Dual Voltage BAB288TTE lokówko-suszarka | 132 zł |
BaByliss PRO szczotko-lokówka, tytanowo-turmalinowa, 15mm, BAB288TTE | 130 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów BaByliss PRO BAB288TTE:
- Linka obrotowa 360º o długości 2,8 m
- Powłoka tytanowo-turmalinowa
- Szczotka z powłoką ceramiczną
PolecamyPorównaj w tabeli →