Suszarka Philips 3000 Series BHD351/30
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Philips 3000 Series BHD351/30 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 3000 Series BHD351/30
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Suszarka do w?osów 3000 Series BHD351/10 - 2100 W | 121 zł |
Philips Suszarka do włosów 2100W BHD351/10 HPPHISUBHD35110 | 106 zł |
Philips BHD3510/10 czarny AGDM-SUSZ-PHI-184 | 100 zł |
Suszarka PHILIPS BHD351/10 ThermoProtect | 100 zł |
Philips Seria 3000 Suszarka do włosów z nasadką ThermoProtect BHD351/10 BH | 109 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 3000 Series BHD351/30
Ceny na Philips 3000 Series BHD351/30 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | od 66 zł | 5 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD341 | od 98 zł | 12 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD350 | od 95 zł | 11 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | od 99 zł | 22 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD340 | od 86 zł | 19 oferty | ||
Philips 3000 Series BHD360 | od 99 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →