Prostownica Philips 7000 Series BHS742 (BHS742/00)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Philips 7000 Series BHS742 |
|
Przycisk automatycznej stylizacji umożliwiający szybką regulację temperatury.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 7000 Series BHS742
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Prostownica PHILIPS BHS742/00 Fioletowy | 349 zł |
Prostownica PHILIPS BHS742 00 Thermoshield | 349 zł |
Philips Seria 7000 Prostownica BHS742/00 BHS742/00 | 349 zł |
Prostownica PHILIPS BHS742 00 Thermoshield | 349 zł |
Prostownica Philips BHS742/00 STRAIGHTENER 7000 LILAC METALL | 357 zł |
Philips Series 7000 BHS742/00 prostownica do włosów 1 szt. | 429 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 7000 Series BHS742
Ceny na Philips 7000 Series BHS742 |
---|---|---|---|---|
Philips 7000 Series BHS752 | od 369 zł | 7 oferty | ||
Philips 7000 Series BHS732 | od 326 zł | 12 oferty | ||
Philips 7000 Series BHS742 | od 349 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →