Prostownica Philips Essential HP8321 (HP8321/00)
Zdjęcia 3 |
Philips Essential HP8321 |
|
Prostarka do bezpiecznego prostowania włosów dowolnej długości i rodzaju. Urządzenie zajmuje niszę niedrogich stylizatorów i zostało stworzone przez popularną holenderską firmę Philips. Zestaw kleszczyków zawiera jedną klasyczną nasadkę do prostowania. Element grzejny jest chroniony powłoką ceramiczną połączoną z turmalinem, który chroni włosy przed przegrzaniem i uszkodzeniem. Pokrycie ta ma również działanie antystatyczne, dzięki czemu po stylizacji włosy będą wyglądać gładko i jedwabiście.
Szerokość płyty - 25 mm, długość - 100 mm. Prostownica Philips HP 8321 działa w trybie jednej temperatury z nagrzewaniem do 210 stopni. Z cech żelazka można wyróżnić funkcję blokowania płytek, co nie pozwala na wyschnięcie włosów. Urządzenie nagrzewa się przez 1 minutę, po czym można od razu przystąpić do tworzenia stylizacji. Obrotowy przewód o długości 1,8 metra nie utrudnia ruchów podczas prostowania włosów. Kompaktowe i lekkie prostarka można zabrać ze sobą w drogę i przechowywać w widocznym miejscu dzięki wygodnemu haczykowi do zawieszania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Essential HP8321
Philips Essential HP8321/40 hair styling tool Straightening iron Warm Blac | 236 zł |
Prostownica Philips HP8321/00 essential jonizacja | 114 zł |
Philips Hp8321 Essentialcare Hair Straightener Czarny,Posrebrzany 3523940/ | 91 zł |
Philips Hp8321 Essential Care ceramiczna prostownica do włosów czarna HP83 | 129 zł |
- Czas nagrzewania - 60 sekund
- Obrotowy przewód
- Blokowanie tarcz