Suszarka Philips 5000 Series BHD501 (BHD501/00)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Philips 5000 Series BHD501 |
|
Suszarka jest wyposażona w technologię ThermoShield, która chroni włosy.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 5000 Series BHD501
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Suszarka do włosów BHD501/20 2100 W Biały | 214 zł |
Philips Seria 5000 Suszarka do włosów z technologią ThermoShield BHD501/00 | 149 zł |
Philips, Suszarka Do Włosów, Biały | 229 zł |
Philips Seria 5000 BHD501/00 Jonizacja Zimny nawiew 2100W 3 prędkości nadm | 169 zł |
Philips Suszarka do włosów PHILIPS BHD 501/20 | 235 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 5000 Series BHD501
Ceny na Philips 5000 Series BHD501 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHD500 | od 120 zł | 13 oferty | ||
Philips 5000 Series BHD501 | od 149 zł | 11 oferty | ||
Philips 5000 Series BHD504 | od 169 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →