Suszarka do włosów Philips 3000 Series BHA305 (BHA305/00)
Zdjęcia 9 |
Philips 3000 Series BHA305 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips 3000 Series BHA305
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Series 3000 BHA305/00 Lokówko-Suszarka Fioletowy 3 Elementy | 189 zł |
Suszarko-lokówka PHILIPS Seria 3000 BHA305/00 | 199 zł |
Suszarko-lokówka PHILIPS Seria 3000 BHA305/00 BHA305 00 | 199 zł |
Philips 3000 Series, Suszarko-lokówka, BHA305/00 | 188 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Philips 3000 Series BHA305
Ceny na Philips 3000 Series BHA305 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHA303 | od 156 zł | 16 oferty | ||
Philips 3000 Series BHA305 | od 174 zł | 10 oferty | ||
Philips 3000 Series BHA301 | od 125 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →