Lokówka Philips Prestige BHB878 (BHB878/00)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Philips Prestige BHB878 biały czarny |
|
27 kombinacji ustawień pracy. Ceramiczny element grzejny pokryty keratyną. Dźwiękowy alarm gotowości do zwijania się.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Prestige BHB878
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips MoistureProtect Lokówka - Temperatura 210 stopni - Ochronna powłok | 509 zł |
Philips StyleCare Prestige Odnowiona fabrycznie autom. lokówka MoisturePro | 489 zł |
Lokówka automatyczna PHILIPS BHB878/00 MoistureProtect | 994 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips Prestige BHB878
Ceny na Philips Prestige BHB878 |
---|---|---|---|---|
Philips Prestige BHB878 | od 489 zł | 4 oferty | ||
Philips Prestige BHB876 | od 324 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →