Suszarka Philips 3000 Series BHD300/10
Zdjęcia 6 |
Philips 3000 Series BHD300/10 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips 3000 Series BHD300/10
Suszarka Do Włosów Philips Bhd300/10 Biały | 95 zł |
Suszarka Do Włosów Philips Thermoprotect 3 Tryby | 104 zł |
Suszarka Do Włosów Philips BHD300/10 + masażer | 98 zł |
Słodki pomocnik
Philips ma długą historię na rynku AGD i słynie z wysokiej jakości urządzeń, w tym do włosów. Przedstawiciel serii 3000 należy do niższej półki cenowej i od razu zachwyca designem: biała obudowa z mocnego plastiku, delikatne wstawki w brzoskwiniowym kolorze i dość gruby szary sznur. Ogólnie rzecz biorąc, stylowy asystent płci pięknej. Sam w sobie nie jest zbyt obszerny i ciężki, więc nie jest mocno wyczuwalny w dłoni, a przewód ma standardową długość do domowej suszarki do włosów - 1,8 m. Dla wygodniejszego przechowywania jest pętla do zawieszenia.
Dbanie o włosy
Wygląda na to, że producent starał się zrobić wszystko, aby suszenie miało minimalny wpływ na zdrowie włosów. Główną atrakcją modelu jest nasadka ThermoProtect, która jest dołączona do urządzenia. Jego unikalna konstrukcja łączy gorące i zimne powietrze, dzięki czemu obniża temperaturę o 10 stopni i ma łagodniejszy wpływ na włosy. Jednocześnie przepływ powietrza pozostaje taki sam - spada tylko temperatura. Dodatkowo w pudełku znajdziesz również końcówkę do stylizacji.
Moc urządzenia jest niewielka - 1600 W, dzięki czemu suszenie i stylizacja trwa dłużej niż w przypadku urządzeń o mocy 2000 W lub większej. Z tego powodu model lepiej sprawdzi się dla posiadaczy niezbyt długich i gęstych włosów. Ale to też plus - lekki hałas podczas pracy. Do wyboru są dwa połączone tryby temperatury i mocy, a także funkcja zimnej dmuchawy. Na szczęście, żeby go włączyć, nie trzeba ciągle przytrzymywać przycisku - za wszystko odpowiada jeden regulator.
W sumie Philips będzie miał fajną suszarkę, której zakup nie uderzy mocno w portfel. Będzie dobrym wyborem dla dzieci i młodzieży, które wciąż mają cienkie i kruche włosy oraz kobiet, które stawiają na zdrowie nad oszczędność czasu.