Odkurzacz
Philips XD 3112 (XD3112/09)
Zdjęcia 6 |
Philips XD 3112 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips XD 3112
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Odkurzacz workowy 3000 Series XD3112/09 Czarny | 690 zł |
PHILIPS Odkurzacz z workiem PHILIPS Series 3000 Performer Compact XD3112/0 | 549 zł |
Philips Odkurzacz 3000 Series XD3112/09 | 545 zł |
Philips 3000 Series Odkurzacz workowy XD3112/09 XD3112/09 | 479 zł |
Odkurzacz Philips Performer Compact XD3112/09 | 584 zł |
Philips 3000 Series Odkurzacz workowy XD3112/09R1 XD3112/09R1 | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →