Пилосос
Philips PowerPro Active FC 9555 (FC9555/09)
Фото 8 |
Philips PowerPro Active FC 9555 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PowerPro Active FC 9555
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Odkurzacz bezworkowy z serii 5000 Wysokowydajny silnik o mocy 900 | 626 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips 5000 Series FC9555/09 | 729 zł |
Philips 5000 Series Odkurzacz bezworkowy FC9555/09 FC9555/09 | 779 zł |
Odkurzacz bezworkowy PHILIPS PowerPro Active FC9555/09 900W | 699 zł |
Odkurzacz PHILIPS PowerPro Active FC 9555/09 | 729 zł |
Odkurzacz podłogowy Philips PowerPro Active FC9555/09 Zielony | 790 zł |
Philips FC9555/09 | 872 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →