Пилосос
Philips PowerGo FC 8240 (FC8240/09)
Фото 9 |
Philips PowerGo FC 8240 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PowerGo FC 8240
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips PowerGo Odkurzacz workowy 900 W mały i lekki FC8240/09 | 532 zł |
Philips Odkurzacz PowerGo | 398 zł |
Philips 2000 Series Odkurzacz workowy FC8240/09 FC8240/09 | 479 zł |
Odkurzacz Philips PowerGo FC8240/09 | 392 zł |
Odkurzacz workowy PHILIPS PowerGo FC8240/09 | 360 zł |
Philips | Vacuum cleaner | FC8240/09 | Bagged | Power 900 W | Dust capacit | 524 zł |
Philips PowerGo Odkurzacz workowy FC8240/09R1 FC8240/09R1 | 336 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →