Пилосос
Philips AquaTrio XW 9383
Відео 2Фото 12 |
Philips AquaTrio XW 9383 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips AquaTrio XW 9383
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHILIPS Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS AquaTrio XW9383/01 z funkcją aktyw | 3 429 zł |
Philips Bezprzewodowy AquaTrio Odkurzacz z funkcją aktywnego mycia serii 9 | 3 429 zł |
Odkurzacz PHILIPS AquaTrio XW9383/01 z funkcją aktywnego mycia XW9383 01 | 3 429 zł |
Odkurzacz PHILIPS AquaTrio XW9383/01 | 2 399 zł |
Odkurzacz Pionowy Philips Xw9383/01 45Min Pracy | 3 499 zł |
Philips AquaTrio XW9383/01 z opcją aktywnego mycia 45min Funkcja mycia Wym | 3 429 zł |
Philips AquaTrio Cordless Bezprzewodowy odkurzacz na mokro i sucho serii 9 | 2 744 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →