Karcher WD 2 Plus (1.628-009.0)
Відео 15Фото 4 |
Karcher WD 2 Plus |
|
Господарський пилосос відомого німецького бренду Karcher призначений для прибирання в салоні автомобіля, прибудинкової території, в гаражі, підвалах і робочих приміщеннях. Він дозволяє збирати сухий і вологий сміття, причому як дрібний, так і більший. Потужність приладу становить 1000 Вт, а нерозбірний патронний фільтр легко приєднується звичайним поворотним рухом і дає можливість чергувати сухе прибирання і збір рідин без заміни фільтра.
Крім цього, є функція роботи на видув-наприклад, для легкого видалення бруду і сухого листя там, де немає можливості пропилососити. Karcher WD 2 Plus оснащений ударостійким 12-літровим пластиковим сміттєзбірником і міцним фільтр-мішком з тришарового нетканого матеріалу. 4-метровий кабель і всмоктуючий шланг довжиною 1.8 м не будуть сковувати рухів при збиранні, а плоска поверхня моторної частини дозволяє під час роботи укладати різні інструменти і необхідні дрібниці на зразок цвяхів, шурупів тощо Крім того, передбачені спеціальні тримачі для насадок і подовжувальних трубок і складна ручка для зручного перенесення. Пилосос важить трохи більше 4 кг-це трохи для господарських приладів, але, тим не менш, внизу розміщені поворотні ролики для перевезення. У комплект також входить щілинна насадка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher WD 2 Plus
Усі ціни 13 →ASPIRADOR SEC/LIQ 1000W 15LT AMA WD 2 15/4/18 KARCHER 609187 | 472 zł |
Kärcher Odkurzacz WD 2 PLUS V-15/4/18/C | 322 zł |
Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 2 PLUS V-15/4/18/C 1.628-011.0 | 366 zł |
Budowlany Karcher WD 2 PLUS V-15/4/18/C DO-EL-ODK-KAR-055 | 320 zł |
Karcher WD 2 PLUS V-12/4/18/C 1.628-009.0 1000W | 329 zł |